Korekta makijażu permanentnego brwi – Poznań


Obecnie coraz więcej osób decyduje się zamienić produkty do makijażu na makijaż permanentny. Ten wybór to duża oszczędność czasu oraz w dłuższej perspektywie – znaczne ograniczenie wydatków. Większość kobiet poprawia swoją urodę przynajmniej raz dziennie, a więcej np. w przypadku wyjścia na przyjęcie, do kina lub do baru. Jest to czynność, której trzeba poświęcić od kilku minut do nawet więcej niż godziny – wszystko zależy od wprawy, tego jak skomplikowany jest makijaż i jak wielu produktów potrzeba do jego wykonania. Konieczność nieustannego uzupełniania zużytych kosmetyków produkuje dość spore wydatki.
Dodatkowo, makijaż może się zepsuć pod wpływem warunków pogodowych lub wysiłku fizycznego. Makijaż permanentny oferuje natomiast spokój ducha i większy komfort w codziennym życiu: nie trzeba się martwić o brak czasu na wykonanie make-upu, stałe kupowanie zużytych produktów oraz wpływu deszczu na nałożone na twarz kosmetyki.
Współcześnie kobiety bardzo dużą wagę przykładają do swoich brwi. W przypadku samodzielnego malowania ich kredkami do brwi lub żelami, łatwo o nieodpowiednie zarysowanie łuku, co w efekcie nadaje naszej twarzy nie atrakcyjny, lecz komiczny wygląd. Permanentny makijaż brwi to wygodne wyjście, które pozwala nam się cieszyć na długo piękną oprawą oczu.
Jednak i tutaj mogą pojawić się pewne komplikacje. Po kilku tygodniach od zabiegu można zauważyć, że brwi wydają się zbyt nienaturalne, bo pigment wystaje trochę poza kształt brwi, albo kolor nie pasuje do twoich włosów – jest zbyt intensywny lub za jasny. Oczywiście mikropigmentacja potrzebuje czasu na całkowite wygojenie, dlatego tuż po zabiegu kolor zawsze jest mocniejszy, a krzywości mogą być związane z opuchlizną. Jeśli po upływie od 4 do 6 miesięcy efekt ciągle nie zadowala, warto jednak udać się do gabinetu specjalistycznego w celu skorygowania. Może polegać ono na:
– uzupełnieniu – by przywrócić symetrię lub usunąć niewielkie braki w kształcie,
– korekcie -czyli zastąpieniu starej pigmentacji nową.
-usunięciu – może się to odbyć laserowo lub przy użyciu specjalnego preparatu (remover’a).
Gdy konieczna jest korekta makijażu permanentnego brwi Poznań posiada dużą ofertę w zakresie tej usługi.

Szczegóły: https://izabelacytrowska.pl/